עגלת קניות

סגור

Notice: the_widget נקרא בצורה לא תקינה. יש לרשום וידג'טים באמצעות register_widget(), לפני שניתן יהיה להציג אותם. למידע נוסף כנסו לניפוי תקלות בוורדפרס. (הודעה זו נוספה בגרסה 4.9.0.) in /home/bluewake/public_html/wp-includes/functions.php on line 5167

איך מתחילים סקי מים?

Firebolt Trainers

סקי מים בעזרת שני מגלשיים הוא צורת הגלישה הבסיסית.

נתחיל בנעילת המגלשיים:

על שני המגלשיים מורכבות מגפיים אותן יש לנעול ולהדק אותן הדוק ככל שניתן (לרוב אלו מגפיים אוניברסליים הניתנים להתאמה למידת הרגל).

לאחר נעילת המגלשיים יש לשכב במים על הגב, בצורה מכופפת כך שהעקבים קרובים ככל האפשר לישבן והברכיים נושקות לחזה. יש לשבת במים כאשר הפנים מופנות לסירה ולהיות בקשר עין עם משיט הסירה.

יש להחזיק את המגלשיים מקבילים אחד לשני עם רווח של כ- 15-20 ס”מ ביניהם, את הידיים יש להחזיק ישרות בצורה שיקיפו את הברכיים וחבל הסקי צריך לעבור בין שני המגלשיים.

כעת על משיט הסירה למתוח את החבל, ברגע שהחבל מתוח אפשר להתחיל. על המשיט להאיץ את הסירה במתינות- ככל שמשקל הגולש גדול יותר, כך על המשיט להאיץ מהר יותר. לילדים קטנים נאיץ לאט יותר.

על הגולש בעת המשיכה להישאר כפוף ולהישען אחורנית. לאחר שגוף הגולש יצא מהמים על הגולש להתחיל ליישר לאט לאט את הגב ולהשאיר כיפוף קל בברכיים. בכל זמן הגלישה יש להשאיר את הידיים ישרות בגובה שבין גובה המותן לגובה החזה. מהירות השיוט צריכה להיות בין 15 ל- 20 קשר ימי, תלוי בגיל ומשקל הגולש.


שימו לב! על המשיט / צופה לשמור על קשר עין מתמיד עם הגולש.


במועדון Blue Wake ניתן ללמוד סקי מים בעזרת מדריכים מקצועיים, עזרי לימוד טכנולוגיים וסירה מתקדמת 

גלול למעלה