אודות מועדון Blue Wake

מועדון Blue Wake ממוקם בחניון הסירות מאחורי המרכז המסחרי, ליד המושבה מגדל במערב אגם הכנרת.
המועדון הוקם במטרה להנגיש את הספורט הימי, המבוצע באמצעות סירת מנוע, לציבור רחב יותר ולאפשר למשפחות, קבוצות וליחידים ליהנות מספורט מלהיב זה ומהאווירה הנוצרת סביבו.


ספורט ימי מתאים כמעט לכל הגילאים. אצלנו הקטנטנים ילמדו לגלוש על גלשן וויקבורד או וויקסרף או לגלוש סקי מים בעזרת ציוד ייעודי המתאים במיוחד להם, והמבוגרים אף יתרשמו מכמה קל ופשוט ללמוד ספורט ימי במהרה וההנאה מובטחת.


במועדון Blue Wake עובדים מדריכים ומפעילים מקצועיים בלבד, שעברו הכשרה והסמכה בארץ ובחו"ל והינם בעלי ניסיון רב. מקצוענים בתחומם, המשתמשים באמצעים הטובים ביותר הקיימים בשוק.


מועדון Blue Wake מציע לימודי וויקבורד, וויקסרף וסקי מים ברמה מקצועית וגבוהה תוך שימוש באמצעים מתקדמים ומדריכים מקצועיים ומנוסים.


אנו מאמינים כי ללקוח מגיע הטוב ביותר, ולכן החלטנו לעבוד עם הטוב ביותר. חברת הוויקבורד והוויקסרף הטובה ביותר בעולם היא חברת RONIX, ומועדון Blue Wake מייבא לארץ את מוצרי חברה זו, משתמש במוצרים אלו במועדון ואף משווק אותם ללקוחות. ציוד סקי המים והאבובים הטובים בעולם הם של חברת RADAR, וגם אותה מועדון Blue Wake מייבא, משתמש ואף משווק.


סירת המועדון היא Nautique G23, סירה מקצועית לספורט ימי, בה משתמשים עשרות גולשים מקצועיים, וכן, משתמשים בה באליפות העולם, אליפות ארה"ב וקנדה.


כחלק מהידע המקצועי של צוות Blue Wake, אנו מציעים שירותי תחזוקה וניקיון לבעלי הסירות, במטרה לאפשר ללקוחותינו ליהנות ככל הניתן ולהשאיר לנו את הזמן והאנרגיה הכרוכים בטיפול לסירה.

צור קשר מהיר
הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר:
mail or@bluewake.co.il
phone 050-6585452
Bluewake on facebook Blue Wake בפייסבוק
או מלאו את הטופס ונציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם:
שדה אינו תקני
שדה אינו תקני
צרו קשר