עגלת קניות

סגור

סקי מים בכנרת

גלישת סקי מים בכנרת

בואו ללמוד לגלוש סקי מים מאחורי סירה בסירה מפוארת, ייעודית לסקי, כולל משיט מנוסה, הדרכה לכל רמות הגלישה וציוד מקצועי לגלישה.

קל ללימוד - כל אחד יכול!

מתאים לכל המשפחה -
גם לילדים!

לא נדרשת יכולת פיזית

מגוון סגנונות גלישה שונים ומהנים

סירת סקי ייעודית לגלישה

פעילות בטוחה ומהנה

מה זה סקי מים?

גלישת סקי מים היא כיום שם כולל לגלישה מאחורי סירה, הנגזר מהסגנון הקלאסי הראשוני של שני מגלשים (בדומה לסקי שלג), כאשר על כל רגל מולבש גלשן עם מחבר ייעודי (ביינדר / מגף) אשר מקבע את הרגל למגלש.

בשנים האחרונות זהו סגנון פחות פופולרי ופחות מועדף על גולשים צעירים ו/או חסרי ניסיון, המעדיפים גלישת וויקבורד / וויקסרף (שם האפשרויות והמגוון גדולים יותר) אך זהו עדיין סגנון גלישה קל ללימוד ומהנה לגלישה ואהוב מאוד בקרב גולשים ותיקים.

גלישת סלאלום

סגנון גלישת סקי מים כולל בתוכו גם גלישת סלאלום – גלישה על גלשן סקי מים אחד (רגל מאחורי רגל) שהמטרה היא בעצם לחצות את הגל מצד לצד במהירות גבוהה תוך כדי ביצוע פניות חדות ואגרסיביות.

זהו סגנון גלישה רגיש, ייעודי לגולשים מנוסים ומתקדמים ומצריך תנאי ים חלקים לחלוטין.

סוגי גלישה מאחורי סירה

אנו מציעים מגוון סוגי גלישה מאחורי סירה על גבי גל שהסירה מייצרת.
הגולש מחזיק בידית עם חבל המחוברת לסירה ונגרר מאחורי הסירה כאשר היא מתחילה לשוט.

FUN-banner7

גלישת וויקבורד (Wakeboard)

סגנון גלישה דומה לסנובורד (Snowboard) על גבי מגלש רחב אליו מחוברות נעליים, אשר מקנה יציבות רבה יותר על גבי המים. הגלישה היא על גבי גל המרוחק מהסירה.
זהו סגנון גלישה אידיאלי עבור גולשים ללא ניסיון.

FUN-banner8

גלישת וויקסרף (Wakesurf)

סגנון גלישה דומה לגלישת גלים על גבי מגלש רחב הדומה לגלשן גלים וללא נעליים.הגלישה היא על גבי גל הקרוב לסירה.
זהו סגנון גלישה אידיאלי עבור גולשי גלים, גולשים עם ניסיון או לאנשים המחפשים אתגר.

2020 Radar Origins 3

גלישת סקי מים (Waterski)

סגנון גלישה דומה לסקי שלג על גבי שני מגלשים אליהם מחוברות נעליים.
הגלישה היא על גבי גל המרוחק מהסירה.
זהו סגנון גלישה פחות נפוץ בכנרת אך השם שלו שגור ומוכר.

הסוד להצלחה (1)

סירה וציוד ייעודיים לגלישת סקי מים

גלישת סקי מים ניתן לבצע כמעט מאחורי כל סירה, אך גלישה מאחורי סירה ייעודית לגלישה, המייצרת גל אופטימלי במהירות המתאימה והבטוחה לגלישה, מאפשרת לגולש גלישה מהנה, למידה מהירה והתקדמות והתפתחות לביצוע תרגילים.

סירת סקי ייעודית

סירה ייעודית לגלישה מייצרת גל אופטימלי לגלישה בהתאם לרמות הגלישה השונות, החל מחסרי ניסיון ועד לגולשים מקצועיים. הסירה הינה בטיחותית יותר, מבחינת מכלולי הסירה, מערכות ההנעה והחלקים המסתובבים אשר אינם בעלי גישה לגולש הנמצא במים.

כל סירות המועדון של בלו וויק הינן סירות ייעודיות לגלישת וויקסרף, וויקבורד וסקי מים של יצרן סירות הסקי היקרות בעולם Nautique. הסירות שלנו חדישות ומפוארות ובזכותן ניתן להתאים את הגל לכל רמות הגלישה ליצירת חוויה מושלמת לגולשים וליושבים בסירה.

ציוד מקצועי לגלישה

הציוד שאנו משתמשים במועדון מיובא על ידנו לשימוש המועדון ולקוחותיו – של המותגים המובילים בתחום, בהם משתמשים מיטב הגולשים בארץ ובעולם של החברות RONIX, RADAR ו PHASE 5.

הסוד להצלחה (2)

הדרכה ולימוד גלישה בסבלנות והרבה ניסיון

מתאים לכל הרמות וללא צורך בניסיון קודם

צוות מועדון בלו וויק הוא צוות ותיק, מיומן ומנוסה, בעל ניסיון עשיר של שנים בלימוד והדרכה של גלישת וויקסרף, וויקבורד וסקי מים מאחורי סירות.

הצוות שלנו הוא צוות קבוע, בקי בתפעול הסירה והתאמת הגל ושיטת ההדרכה לכל סוגי הגלישה ולכל רמת ניסיון – מחסרי ניסיון ועד לגולשים מתקדמים.

אנו מאמינים שהדרכה נכונה, עם מדריכים מנוסים הוא המפתח להצלחתכם.

מה כוללת גלישת סקי מים בסירה?

הסירה מחכה לכם במים, מאובזרת בציוד גלישה חדיש ומקצועי ומדריכים מנוסים שיהיו שם כדי להפוך את היום הזה לחוויה שלא תשכחו. נצא בבוקר מהרציף, נשוט בכנרת, נלמד לגלוש מאחורי הסירה (אפשר ללמוד סוגי גלישה שונים), נקפוץ למים, נשחק ונהנה מאווירה ייחודית שאין במקום אחר.

Nautique G23 Bluewake

סירת סקי מפוארת

סירת סקי חדשה מקצועית, מפוארת, מרווחת וייעודית לגלישת וויקסרף, וויקבורד וסקי מים. כולל משיט מנוסה ומדריך סקי. לא נדרש כל ידע או ניסיון גלישה קודם!

Super Air Nautique GS22 1211

ציוד גלישה מקצועי

ציוד מקצועי לגלישת סקי מים של היצרנים המובילים בתחום. בסירה יש את כל הציוד הנדרש ואפודות הצלה לכל הגילאים.

Learn3

הדרכה לגלישת סקי מים

בואו ללמוד אצלנו איך לגלוש מאחורי סירה - וויקבורד, וויקסרף וסקי מים, סגנונות גלישה שונים ומהנים במיוחד. המדריכים שלנו מקצועיים, מנוסים ואדיבים בעבודה עם גולשים, גם כאלה ללא ניסיון וזאת במטרה שכל אחד יצליח בסוף היום לגלוש.

מה מייחד אותנו?

סירה מפוארת וציוד ספורט ימי מקצועי

כי ציוד מקצועי עושה את כל ההבדל וסירה מפוארת, זוכת פרסים וייעודית לסקי, מבטיחים יחד חוויה יוצאת דופן.

לא צריך ניסיון קודם

ניתן ללמוד את כל סגנונות הגלישה ואין כל צורך בניסיון קודם! ניתן להתחיל לגלוש גם בגילאים צעירים יחסית, כל מה שצריך זה סבלנות ולהקשיב להוראות המדריך 🙂

בלי דאגות

הסירה שלנו מגיעה עם משיט מקצועי ומנוסה, אשר יודע לתפעל את הסירה בצורה המיטבית. הסירה שלנו פשוט מחכה לכם במים, מסודרת ונקייה. לאחר סיום הפעילות אפשר ללכת לנוח 🙂

בטיחות מעל הכל!

אנחנו לא מתפשרים על בטיחות ועל עמידה בתקנים ולכן כל ציוד הבטיחות הנדרש מותקן על הסירה, כולל אפודות ציפה תקניות בכל המידות. הסירה כוללת ביטוח ורישיון כנדרש בחוק!

מעניין? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אל תדאגו, אין שום מחוייבות

תפריט נגישות

גלול למעלה